Magic Travellers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Real RPG


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Real life is overrated.

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 6]

76Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 12:47 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Iar faci vreo prostie.murmur oftand priind-o.

77Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:05 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Nu fac nimic,doar plec de aici,vreau acasa.am spus ca un copil mic bosumflanduma,am deschis usa privind pe hol dupa vre-o asistenta.

78Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:06 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Lasa-ma macar sa te duc eu.spun apropiindu-ma de ea.

79Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:08 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Nu,ma duc singura,de data aceasta nu o sa ma mai calce nici o masina.spun iesind schiopatand pe hol cu grija.

80Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:11 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-O sa pici.murmur stand in usa privind-o.Chiar daca ma durea umaru stateam sprijinit de usa fara sa schitez vreu gest.

81Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:26 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Poti sa nu iti mai faci griji pentru mine si sa te gandesti la tine?

82Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:27 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Nu e prima data cand sunt impuscat si nu eu sunt cel care fuge din spital.Te las in pace fa ce vrei dar tu suferi nu eu.spun dand din umeri si intorcandu-ma in salon plictisit.

83Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:36 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Mi'am dat ochii peste cap.
-Lumea nu se invarte dupa tine.am spus incet continuand sa merg.

84Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:42 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Si nici nu as vrea asta.spun asezandu-ma pe pat luandu-mi telefonul si incepand sa il butonez.

85Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:44 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Auch.am strans din nas cand am simtit ca piciorul meu nu putea sa ma continue.

86Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:45 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Mi-am pus telefonul pe noptiera de langa pat plictisit privind tavanul.

87Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 1:52 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Mi'am lipit corpul de un perete si m'am lasat in jos,strangand din dinti.

88Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 2:39 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

M-am ridicat mergand spre usa oftand privind-o apoi.
-Ai nevoie de ajutor?intreb.

89Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 3:22 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-De la tine?Nu merci,mai bine stau aici toata ziua.

90Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 6:16 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Nu te prostii serios.Daca nu vrei ajutoru meu chem niste asistente.spun privind-o.

91Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 6:31 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Okay,gata,ajutorul tau e cel mai perfect,ti'am mai spus ce bine iti sta ca doctor?am zambit chinuit mai mult de frica sa nu cheme asistentele.

92Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 8:28 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Incpe sa rad si ma apropii de ea luand-o in brate.
-Mersi de complimente dar stiu ca minti.spun mergand cu ea catre salon.

93Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 8:56 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Ba nu am mintit,daca ai fi medic aici cred ca mi'as rupe oasele in fiecare zi numai sa ma tratezi.am spus razand.

94Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 9:09 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Aha,cred ca ma fac medic atunci.spun ganditor intrand in salon.

95Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 9:14 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Nici sa nu te gandesti,vrei sa raman fara maini si picioare?Ai inebunit?

96Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 9:16 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Da nimeni nu te pune sa iti rupi oasele ca sunt eu doctor.Ehh oricum pot sa ma angajez pe aici.spun ganditor asezand-o pe pat si luand bandajele pentru mana ei.

97Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 9:22 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Te faci baiat bun sau ce?am chicotit
-Te rog eu mult sa stai si tu intins macar putin,sa nu iti mai bati capul cu mine,ca nici tu nu esti intr'o stare mai buna.

98Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 9:25 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Sunt intr-o stare mult mai buna ca tine asa ca daca mai incerci vreodata sa pleci de aici pana ce nu esti vindecata si iti dai bandajele jos jur ca te leg de pat.spun luandu-i mana cu grija.

99Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 10:06 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Am inceput sa rad.
-Nici sa nu te gandesti,nu ma face nebuna ca incep sa tip ca ma violezi sa vezi cum te cumintesti.am chicotit

100Real life is overrated. - Pagina 4 Empty Re: Real life is overrated. Sam Dec 25, 2010 10:08 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-In primul rand nu te violez dar nu iti mai da bandajele jos.spun razand incepand sa ii bandajez mana.Esti incredibila unoeri,stai pardon tot timpul.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 6]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum