Magic Travellers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Real RPG


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Real life is overrated.

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos  Mesaj [Pagina 6 din 6]

126Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 12:29 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Nimeni nu se atinge de tine in afara de mine,ma refer la asistente.spun zambind.Haide.

127Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 12:33 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Da...sigur si ce o sa le faci le seduci sau le iei la bataie?am luat'o inainte ducandumi mainile in buzunarele pantalonilor.

128Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 12:38 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Am planurile mele.spun urmand-o schitand un zambet.

129Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 12:44 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Vrei sa le violezi,sau ce?am chicotit stramband din nas din cauza ca simtisem durere la picior.

130Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 12:50 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Daaaa sa stii ca asta vreamm sa fac.spun ironic privind-o.Am oftat luand-o in brate prin surprindere.Ininate sa comentezi stii bine ca doar te fortezi.spun /

131Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 12:55 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Bine atunci ce le faci le impusti?Hai ca ti`am dat toate solutile posibile.am oftat
-Lasa`ma jos sau tip.l'am avertizat eu bosumflanduma

132Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 11:17 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Tipa,decat sa te fortezi mai bine tipa.spun dand din umeri iesind pe hol.

133Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 12:05 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Tu nu renunti niciodata?Bine,nu tip,dar lasa`ma sa merg singura,ca de aceea mia dat Dumnezeu doua picioare.

134Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 12:18 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Da si tot de aceea te-a lovit masina?nu mai fi atat de incapatanata ca nu patesti nimic daca te duc eu.spun ajungand in curte.

135Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 12:42 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Acum imi dai drumu'?Ca am ajuns afara,nu o sa ma ti toata ziua in brate,mai ales ca si tu esti ranit.am oftat

136Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 1:31 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Si care e problema daca te tin toata ziua in brate?intreb lasand-o jos apoi.Umarul meu nu are nimic.

137Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 1:45 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Nici una chiar imi place,dar vreau sa merg singura in plus umarul tau chiar are ceva,asa ca stai linistit,intoarcete in salon si nu iti mai face griji pentru mine,ma descurc.

138Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 1:48 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Umarul meu e bine si oricum ma plictisesc in salon.spun dand din umeri plictisit.Asa ca fa tu bine si nu iti mi fa griji pentru mine.continui.
M-am uitat prin gradina aiurea vazand intr-un final un trandafir alabastru.M-am apropiat luandu-l si intorcandu-ma catre tanara intinzandui-l.

139Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 1:52 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Esti ciudat,dar chiar asta imi place la tine.am chicotit luand trandafirul.

140Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 1:53 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-De ce sunt ciudat?intreb curios asezandu-ma pe o banca plictisit privind-o apoi.

141Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 1:58 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Pur si simplu,esti diferit de ceilalti ceea ce pentru mine te face ciudat.am socs copilaresc limba la el

142Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 1:59 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Hmm mersi...cred.spun dand din umeri privind-o.

143Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 2:03 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Am mirosit trandafirul zambind cald.
-Hai,nu vi sa ne plimbam?M'am plictisit aici.

144Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 2:32 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Ok.si pe unde vrei sa te plimbi?intreb ridicandu-ma.

145Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Dum Dec 26, 2010 3:27 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Am dat din umeri.
-Nu stiu,dar daca nu vrei sa vi,poti sa te duci unde vrei.am zambit cald

146Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Mier Dec 29, 2010 10:10 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-AM zis eu ca nu vreau?si nu mai interpreta totul gresit.spun dandu-mi ochii peste cap.

147Real life is overrated. - Pagina 6 Empty Re: Real life is overrated. Mar Ian 04, 2011 6:48 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-wow domnul stie tot in persoana.am spus incet dandu`mi ochii peste cap.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 6 din 6]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum