Magic Travellers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Real RPG


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Real life is overrated.

2 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 6]

1Real life is overrated. Empty Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 7:56 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Mi-am deschis incet ochii privind speriata tavanul alb,mana dreapta imi era bandajata precum si piciorul stang.Am incercat sa am ridic dar o durere insuportabila nu ma lasa in pace.Nu prea imi aduceam aminte multe,doar ca ma plimbam linistita,am vazut o lumina si am simtit o durere ce nu a durat mult,apoi ma trezisem acolo.

2Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 10:17 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Stateam pe patul din spital,fara tricou pe mine bandajat la umaru stang si cu arcada sparta.Injuram ca un idiot muscandu-mi uneori limba sa nu scot mai multe prostii pe gura,cum faceam deobicei.
,,Dracu sa ma ia..cine naiba ma pus sa ma duc in clubu ala idiot?"ma gandesc oftand nervos.

3Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 10:52 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

"Daca o sa ies de aici si o sa aflu cine ma lovit cu masina o sa il omor!!" am tipat intre peretii mintii mele incercand sa ma misc,dar cand sa ma ridic am cazut iar pe pat scotand un tipat scurt din cauza durerilor infernale ale coastelor.

4Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 10:56 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

AM tresarit auzind tipatul si m-am ridicat de pe pat mergand spre patul fetei.AM ramas uimit cand am vazut-o apoi am oftat.
-Ce ai patit?intreb incet.

5Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:01 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

L'am privit pe baiat privind trista in jur.
-Nimic,nu conteaza,lasa`ma.am spus incercand sa ma ridic de data aceasta cu succes,desi durerile erau de`a dreptul insuportabile.

6Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:02 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Tu stii ca nu e bine ce faci nu?intreb oftand.Dar fa ce vrei oricum nu asculti.continui indreptandu-ma spre patul meu de spital.
M-am asezat dandu-mi bandajul de pe umar jos privindu-mi rana destul de adanca.

7Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:07 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Dar stii ca nici ce faci tu nu e bine?intreb luandumi geaca din cuierul de langa patul meu,incercand sa imi mentin echilibrul si lacrimile in frau.

8Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:08 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Eu imi dezinfectez rana si schimb bandajul.Oricum nu conteaza ce fac eu.Tu esti mult mai grav ranita si ar trebui sa stai calma sa iti revi.spun.NU e prima data cand ajung in spital in ultima saptamana.

9Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:11 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Nu crezi ca ar trebui sa ai mai multa grija de tine?Pentru mine e a treia oara din viata mea cand stau intr'un spital,deci...eu am grija de mine,asa ca stai linistit si dormi,trece.am chicotit deschizand usa privind pe hol.

10Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:12 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Am oftat apropiindu-ma de ea si luand-o in brate.O asez din nou pe pat privind-o serios de aceasta data.
-Stai calma te rog eu sa stai aici.murmur.Si asta patesc daca nimeresc in club unde e bataia sau dau de mafioti.spun dand din umeri strambandu-ma apoi de durere.

11Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:16 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Asta patesc cand unul beat la volan ma arunca cat colo pe autostrada.am oftat
-Eu dabia ajunsesem la usa cu chiu si vaisi tu mai pus aici?

12Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:17 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-E pentru binele tau ok?bucurate ca nu ai fost impuscata.continui apoi oftand.

13Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:20 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-De ce sa fiu impuscata,am gresit cu ceva?am ridicat o spranceana

14Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:21 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Mia de unde crezi ca am eu asa o rana frumoasa in umar?intreb dandu-mi ochii peste cap

15Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:25 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Nu e vina mea ca tu nu stai cuminte.am dat din umeri
-Care e treaba mea ca tu nu poti sa stai locului.

16Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:26 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Ce eu sunt de vina ca aia din mafia sunt idioti.Nu am facut absolut nimic asa ca nu te mai plange atat si stai calma.spun incepand sa imi curat rana.

17Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:30 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Nuuu...cand ai facut tu ceva,esti total nevinovat,asa cum sunt toate persoanele de pe planeta asta.mi'am dat ochii peste cap

18Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:31 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Crede-ma am avut multe motive sa ma iau de fiul sefului din mafie ok?Cand din cauza lui iti mor parintii ai tot dreptul.spun incet si rece.

19Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:34 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

M'am ridicat cu greu din pat apropinduma de baiat,l'am privit cu putin regret.
-Scuze,nu am stiut.

20Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:36 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Nui nimic,oricum nu mai conteaza.spun curatandu-mi rana in continuare.

21Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:38 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Vrei sa te ajut?l'am intrebat lasanduma pe vine in fata lui incepand sa il ajut sa isi curete rana.

22Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:39 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Mersi...spun incet luandu-mi mana.Si scuze ca am vorbit asa dar nu suport sa ma mai critice lumea atat.Oricum sunt prea indiferent sa mai imi pese de ceva.

23Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:43 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Am continuat sa ii curat rana baiatului.
-Nu conteaza,nu prea pun la suflet toate astea,mi sau spus prea multe si m'am cam invatat.am oftat.

24Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:44 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Da dar eu nu am vrut sa o fac cu intentie.Nu prea mai imi pasa de nimic dar cand te vad pe tine cum te chinui sa pleci de aici atunci imi pasa.

25Real life is overrated. Empty Re: Real life is overrated. Vin Dec 24, 2010 11:48 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

M`am ridicat in picioare incepand sa il bandajez cu grija la brat pe baiat,strangand din ochi parca pe mine ma durea ci nu pe el.
-Ma bucur ca ii pasa cuiva de mine,macar putin.am zambit cald

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 6]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum