Magic Travellers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Real RPG


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sometimes it's not easy

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 14]

26Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:58 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Imi place ideea stii asta o am si eu tot timpul.spun scotand limba la el privind apoi din nou tavanul plictisit.

27Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:02 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Hai prin parc... m-am ridicat din pat luandumi doza de suc intr-o mana deschizand usa.
Sus mister...go!

28Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:06 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Bine,dar imi las la tine spanzuratoarea.spun ridicandu-ma din pat.Pe cand stateam mai comod iti trebuie si tie plimbari.spun in gluma urmand-o.

29Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:10 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Numai comod nu stateai... am chicotit inchizand usa dupa baiat iesind pe hol.
-Deci unde mergem?In parc?La cinema?ca ma plcitisesc rau si asta e grav. spun gustand din lichidul ce se afla in doza.

30Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:14 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Ba da sa stii ca stetam foarte comod pe patul sau.Si mergem unde vrei tu,ca oricum sunt un gentalman si eu platesc.Doar nu imi cere ca vrei un yaht sa mergi nu stiu pe unde.spun.

31Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:19 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Cred ca ma confuzi cu pitipoanca de iubitata,ei bine afla ca eu vreau sa merg in parc si nu am nevoie sa imi platesti tu nimic am spus scurt luand`o inainte serioasa.

32Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:21 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Am prins-o de mana intorcand-o spre mine.
-In primul rand nu am iubita si in al doilea rand vreau eu sa iti fac cinste asa ca mergem unde vrei tu.spun oftand.

33Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:25 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Am spus unde vreau si da-mi drumul am zambit schitat lasand sucul sa curga din doza chiar intre mine si baiat,am lasat doza sa se izbeasca de parchet si am zambit scurt.

34Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:26 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-SI eu ti-am zis ce am avut de spus ok?nu vreau sa ma cert cu tine ca nu am de ce.spun dandu-i drumul la mana si luand-o spre parc.

35Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:33 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Mi-am luat o privirea serioasa mi-am dat ochii peste cap si am inceput sa il imit pe baiat mergand in spatele lui cu aceeasi pasi,insa pe varful picioarelor sa il ajung.

36Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:34 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Ioai nici macar nu stii sa ma imiti.spun in gluma asteptand-o zambindu-i apoi.Deci mergem in parc pana la urma?intreb.

37Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:38 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Da normal ca in parc,pai daca vrei mergem in alta parte,si sa sti ca te imit perfect spun punanduma in fata lui mergand cu spatele bosumflanduma ca un copil mic

38Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:40 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Vezi sa nu te impiedici si e ok sa mergem in parc.spun schitand un zambet si intinzandu-i mana pentru orice eventualitate sa nu pice.

39Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:46 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Hai mah,nu sunt eu asa impiedicata precum ma crezi am oftat apoi am zambit viclean prefacanduma ca voi cadea pe spate,m-am prefacut eu,dar apoi chiar am alunecat.

40Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:46 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

AM prins-o rapid de talie inainte sa atinga podeaua.
-Mda...si eu sunt superman sau il preferi pe batman?spun ganditor privind-o.

41Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:52 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Tu ai vazut ca tipi aia nu au stil,isi iau chiloti peste pantaloni,nu ti-ar sta bine,deci ramai doar Alex my hero am chicotit

42Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:53 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Hmm i like it.spun punand-o pe picioare si dandu-i drumul apoi.Ti-am zis eu ca te impiedici dar tu nuuu.spun chicotind.

43Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 12:57 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Da ai dreptate eu eram cu batman al meu... am chicotit privindul.
Hai anul asta l-am tras de mana spre iesirea din camin

44Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 1:08 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Voi veni anu viitor.spun.Mersi ca ma inseli cu batman.spun oftand facand o fata dramatica si zicand pe un ton dramatic.M-am lasat tras de ea spre iesire fara sa mai comentez.

45Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 1:13 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-1.Nu te insel cu batman...2.Nu esti cu mine ca sa te insel cu batman si 3. Batman it's very ugly. am strambat din nas si am iesit de mana cu el din camin.

46Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 1:14 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Daca nu te-ai prins eu glumeam..macar stiu ca nu ma vei insela cu unu care arata ca batman.spun ganditor chicotind apoi.

47Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 1:19 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Stiam ca glumesti ma crezi chiar asa batuta in cap? m-am bosumflat ca un copil dandui incet cu pumnul in brat.
Daca ma gandesc mai bine...Batman e perfect e asa inteligent si are muschi,e cu picioarele pe pamant si stie sa salveze orice situatie am oftat eu ca o indragostita

48Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 1:20 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Aha si unde era cand aproape ai cazut?intreb curios privind-o putin urat dar apoi iam zambit.Haide sa mergem ca mai ajungem maine in parc.spun.

49Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 1:25 am

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Pai era ocupat cuu...cu....era la toaleta draga,nu are voie?,yete nah,de aceea nu mai pot,si daca cadeam ce?ma ridicam si ma scuturam,ete nah eroul meu ce esti tu.... m-am bosumflat eu

50Sometimes it's not  easy - Pagina 2 Empty Re: Sometimes it's not easy Mier Dec 22, 2010 1:27 am

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Incep sa rad privind-o apoi privind inainte.Am oftat incet tragand-o dupa mine catre parc.
-Mda cum zici tu.Hai sa mergem.spun pana la urma.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 14]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum