Magic Travellers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Real RPG


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sometimes it's not easy

2 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 14]

1Sometimes it's not  easy Empty Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 8:54 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Noua,noua ca intotdeauna,de ce trebuia sa ma mut din oras in oras,incepusem sa imi urasc viata din ce in ce mai mult,eram timida uneori si nu stiam cum imi voi face prieteni aici,unde puteam sa pun pariu ca toti se cunosteau intre ei si aveau ceva in comun,pe cand eu eram simpla,atat de simpla incat incercam sa imi pasdtrez calmul si sa zambesc.
Stateam in pat gandinduma la multe lucruri dar mai ales la faptul ca nu ma voi acomoda niciodata cu acest loc.
Probabil cand voi iesi dintre acesti pereti voi fi dusa la cosul de gunoi

2Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 10:20 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Ma plimbam aiurea pe hol cu mainile in buzunar.Eram plictisit si nu cunoasteam pe nimeni asa ca nu era nimic bun de facut pe aici.Ma opresc din pura intamplare la o usa batand de cateva ori,tragand de cravata aia idioata care nu mai statea nici cum,in timp ce asteptam sa imi raspunda cineva.

3Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 10:26 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

"Acum o sa aud -tu ai fost de vina ciudat`o-,mi se intampla tot mai des " mi-am spus in gand ridicanduma din pat la auzul sunetului provocat de baiat in lemnul masiv.
Mi-am dus o mana pe clanta si am deschis usa zambind cat de cat chinuit.
-Hey,buna,te pot ajuta cu ceva? am intrebat calm.



Ultima editare efectuata de catre Martha Jones in Mar Dec 21, 2010 10:35 pm, editata de 1 ori

4Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 10:29 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

MI-am ridicat privirea privind-o pe tanara zambindu-i schitat mai mult.Nu eram genul care sa zambeasca in totalitate fiind fericit de orice asa ca ma multumiam cu ce am.
-Hey,deranjez?intreb curios.Sunt nou pe aici si nu prea cunosc lumea.continui.

5Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 10:35 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

"Deranjez? nu prea e un cuvant pe care il aud mereu,si totusi" mi-am spus in intimitatea gandurilor mele dand din umeri.
-Aaa...pai nu,poti intra daca vrei am zambit calm deschizand larg usa

6Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 10:38 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-OK..ma numesc Alexander,dar imi place sa mi se zica Alex.spun zambindu-i fetei.
Pasesc in camera ei privind-o in lung si lat apoi ma intorc spre ea,masurand-o din cap pana in picioare.
,,E draguta"ma gandesc.

7Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 10:47 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Martha,incantata am inchis usa incet tinandumi capul in jos putin timida.
Fa-te comod,te servesc cu ceva?

8Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 10:51 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Ma asez pe canapea continaund sa o privesc pe tanara.
-Incantat de asemenea si nu e nevoie mersi oricum.spun.

9Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 10:57 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

M-am asezat in pat,in stil turcesc zambindui putin chinuit.
"Ciudaaaaat..." mi-am spus in gand continuand sa zambesc
Si...cati ani ai?

10Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 10:58 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-20,dar tu?spun intorcandu-mi privirea spre tanara.
M-am asezat mai comod tragand de spanzuratoarea de la gat(cravata).

11Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:01 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Daca nu incerci sa ghicesti,tot degeaba am scos limba la baiat ca un copil mic.

12Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:03 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Pai se vedem..vreo 18 sau 19.Din doua una.spun dand din umeri.Si ai grija ca poate ramai fara limba.

13Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:11 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Am 18...si nu,nu raman fara limba,mi sa mai spus si inca nu mi-a rupt-o nimeni.am continuat sa tin limba afara

14Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:12 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Dar vrei sa fi muscata si nu stii cum?intreb curios aparandu-mi pe chip un zambet usor pervers.

15Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:16 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Ce crezi tu ca urasc eu cel mai mult la baieti? am zmabit din coltul gurii

16Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:18 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Perversitatea.spun scurt privind-o normal de data aceasta.Eu te-am intrebat nu am zis ca o si fac.Sunt doua lucruri diferite.spun.

17Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:24 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Wow..si premiul cel mare merge la tine,ai ghicit,si vad ca deja ti-ai schimbat si personalitatea mi-am dat ochii peste cap zambind din coltul gurii

18Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:27 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Imi schimb foarte repede personalitatea si orice prost stie ce nu ii place unei fete.In plus am o sora asa ca normal ca stiu ce nu va place.spun scotand si eu limba la ea.

19Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:30 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Defapt nu prea ai dreptate...la alte fete le place asta si ar da orice macar sa aiba o noapte de amor pe saptamana,cunosc cateva curv...tarf...tarat...domnisoare am zambit larg

20Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:33 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Da si eu cunosc curve.spun scurt fara nici o expresie pe chip.Dar cele care nu sunt curve,asa ca tine alea sunt unice pentru ca nu vor doar o noapte de dragoste si dupa sa fie platite pentru asa ceva.spun plictisit.

21Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:39 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Nu neaaparat platite,fac din placere intr-un fel,desi nu gasesc placere in asta,fac asta cu oricine,si nu se indragostesc niciodata am dat din umeri ridicanduma din pat intrand in bucatarie

22Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:40 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Crede-ma ca majoritatea o fac pentru bani.spun incet urmand-o.Bun deci daca mai port mult spanzuratoarea asta jur ca ma spanzur cu ea pe bune.murmur mai mult pentru mine.

23Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:47 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Ai dreptate,apropo de ce te ti dupa mine? am chicotit deschizand usa frigiderului scotandumi o doza rece de Cola.
Am auzit vorbele baiatului si m-am intors in camera.
Pai...dati-o jos,nu stiu de ce o mai tii m-am trantit in pat

24Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:51 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Hmm sa fiu sigur ca nu il ai pe bau bau pe aici.spun irnoic dandu-mi cravata jos.Ma trantesc pe pat langa ea privind tavanul.Si acum ce facem?

25Sometimes it's not  easy Empty Re: Sometimes it's not easy Mar Dec 21, 2010 11:56 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Am o idee.. spun vesela deschizand doza de suc.
...nu stiu... am oftat lasanduma pe spate in pat punand doza pe noftiera nu stiam de ce o luasem,dar nu aveam ce face.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 14]

Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum