Magic Travellers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Real RPG


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sometimes it's not easy

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 8 din 14]

176Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 6:20 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Mergeam incet tinand in maini hainele fetei plictisit.Am ajuns intr-un final in fata castelului si ma indreptam incet spre camera mea.

177Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 6:47 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Mi'am dus mainile in par oftand scurt,dupa putin timp am iesit din cabina de dus si m'am sters bine cu un prosop apoi am luat altul cu care mi'am invelit trupul.

178Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 6:48 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

AM intrat in camera trantind usa in urma mea.Vazand ca tanara nu era in pat,am oftat punand hainele ei pe un fotoliu si trantindu-ma in pat asteptand-o.

179Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:13 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Mi'am proptit mainile in jurul chiuvetei incercand sa imi mentin echilibrul,dupa cateva secunde in care am simtit ca piciorul meu incerca sa se linisteasca am intrat in camera privindul pe baiat,am dat din umeri luandumi hainele de pe fotoliu.

180Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:16 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Imi ridic privirea apoi ma pun in coate privind-o pe tanara fara sa zic ceva.Zambeam doar muscandu-mi limba sa nu spun vreo prostie continaund sa o privesc.

181Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:21 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Sper ca nu te superi ca am facut si eu un dus.am zambit cadl,tragand incet de prosopul care imi invelea corpul.

182Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:24 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-NUp stai calma.spun zambind ridicandu-ma.Vrei ceva de baut?intreb luand-o catre bucatarie.

183Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:29 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Nu merci,ma duc sa ma schimb.am spus intrand in baie,luandumi repede tricoul si blugii pe mine,apoi am intrat in camera trantinduma in pat uitand complet de durerea de picior.

184Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:31 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Ok.spun intrand in bucatarie.Imi torn intr-un pahar wiski si pun doua cuburi de gheata.Ma intorc in camera cu paharu in mana asezandu-ma langa tanara.

185Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:34 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

Mi'am dus mainile sub cap privind'ul.
-Si...tie ce iti place sa faci deobicei in afara sa fi sacait de mine?

186Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:36 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

Incep sa rad luand o gura din bautura rece.
-Pai...imi place sa fiu sacait de tine,imi place sa desenez,sa scriu,sa ma plimb,sa dorm,sa ma uit la filme.spun ganditor.Dar tu?

187Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:43 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Iti place sa te sacai?Okay atunci nu o sa te mai sacai,eu spre deosebire de tine nu ma plcitisesc atat de mult,eu cant,fac poze naturii,compun cantece,sacai baietii,imi bat joc de profe si santasez profii.stau putin pe ganduri

188Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:44 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Oricum o sa ma sacai ca asa esti tu.spun privind bautura din pahar oftand apoi.

189Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:47 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Da?Um...atunci cred ca ar fi bine sa plec.am dat din umeri ridicanduma din pat aranjandumi tricoul.

190Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:49 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

AM prins-o se mana tragand-o inapoi langa mine pe pat.
-Nu ma lasa acum singur,ca oricum nu am ce face.spun punand paharul pe noptiera.

191Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:52 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Cauti tu ceva.am dat din umeri eliberandumi mana ridicanduma din nou din pat.

192Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:53 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Nu caut nimic.Daca vream sa iti fac ceva o faceam de mult.spun.

193Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:58 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Dragut,putin imi pasa mie de ce imi faci tu mie,eu una nu o sa stau inchisa aici,daca nu vrei sa ramai singur hai pe afara.am zambit schitat

194Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 7:59 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-SI glezna ta?spun ridicandu-ma in coate.Si nu mai fi asa indiferenta cu tine ca poti pati orice.

195Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 8:01 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Glezna mea nu mai are nimic,si eu nu o sa patesc nimic spre mirarea ta.am scos limba la el zambind ca un copil mic.

196Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 8:02 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Ce te musc odata si o data.spun incet ridicandu-ma.Bine hai sa mergem doar sa imi schimb camasa.spun
Imi dau camasa jos cautand prin dulap un tricou.

197Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 8:07 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Mureai daca stateai in camasa aia?Nu mergi la agatat mergi sa te plimbi.am oftat asezanduma pe foltoliu.

198Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 8:08 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Esti geloasa?intreb curios si amuzat luandu-mi un tricou negru cu ceva inscriptii pe el.

199Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 8:12 pm

Martha Jones

Martha Jones
Anul VII
Anul VII

-Pe cine?am intrebat punandumi mainile pe genuchi ridicanduma de pe fotoliu.
-Daca mi'ar fi placut de tine,as mai fi zis,dar cat timp nu simt nimic pentru tine....mi'am dat ochii peste cap

200Sometimes it's not  easy - Pagina 8 Empty Re: Sometimes it's not easy Vin Dec 24, 2010 8:13 pm

Alexander Monteiro

Alexander Monteiro
Anul VII
Anul VII

-Aha cum zici tu.Si apropo tu mai sarutat prima si eu am continuat.spun incet indreptandu-ma spre usa.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 8 din 14]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum