Magic Travellers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Real RPG


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

filth in the beauty

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26filth in the beauty - Pagina 2 Empty Re: filth in the beauty Sam Dec 25, 2010 3:51 pm

Kaori Hwang

Kaori Hwang
Anul IV
Anul IV

Se ridica iesind pe usa. Isi intinse spatele usor amortita.

27filth in the beauty - Pagina 2 Empty Re: filth in the beauty Sam Dec 25, 2010 8:33 pm

Ruki Takamoto

Ruki Takamoto
Anul I
Anul I

Am inchis usa dupa mine apoi indreptandu-ne spre parc.Deodata se schimba vremea si e inorat.
-Mai bine asa!,spun zambind.

28filth in the beauty - Pagina 2 Empty Re: filth in the beauty Dum Dec 26, 2010 11:23 am

Kaori Hwang

Kaori Hwang
Anul IV
Anul IV

-Imi placea soarele.-se imbufna ea. Privi iarasi cerul. Zambi. Dar e bine si asa.

29filth in the beauty - Pagina 2 Empty Re: filth in the beauty Dum Dec 26, 2010 11:28 am

Ruki Takamoto

Ruki Takamoto
Anul I
Anul I

-Eu nu prea suport soarele,stramband din nas. Imi place ploaia foarte mult in schimb,indreptandu-ne spre parc.

30filth in the beauty - Pagina 2 Empty Re: filth in the beauty Dum Dec 26, 2010 11:33 am

Kaori Hwang

Kaori Hwang
Anul IV
Anul IV

-Inteleg.-zise fara sa se opreasca din mers. Zambea fara oprire fara sa se poata opri.

31filth in the beauty - Pagina 2 Empty Re: filth in the beauty Dum Dec 26, 2010 8:48 pm

Ruki Takamoto

Ruki Takamoto
Anul I
Anul I

Intr-un sfarsit am ajuns in parc si ma asez pe o banca.
-Cata liniste,lasandu-mi capul pe spate.

32filth in the beauty - Pagina 2 Empty Re: filth in the beauty Lun Dec 27, 2010 10:17 am

Kaori Hwang

Kaori Hwang
Anul IV
Anul IV

-Aham...-ingana asezandu-se langa el. Isi puse capul in palme uitandu-se zambitoare in jur.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum